Prírodná kozmetika

bio a prírodna kozmetika

Prírodná kozmetika je určite veľmi obľúbená medzi ľuďmi, ktorí sa starajú o svoje telo a pokožku. Pri výrobe sa používajú iba prírodné zložky a vyhýbajú sa chemických a syntetickým zložkám.  Voľba výberu prírodnej kozmetiky má veľké výhody pre životné prostredie a hlavne pre naše zdravie.  Prírodne zložky s rastlín sú pestované bez pesticídov a neobsahujú žiadne chemické prvky.  Príliš veľa chemických prvkov by malo za následok napríklad vyrážky, podráždenie a iné vedľajšie účinky.

Výber prírodnej kozmetiky

Pri nákupe prírodnej kozmetiky musíte byt opatrní hlavne vyberajte u renovovaných predajcov a nezabúdajte čítať etikety na obale.  Veľa výrobkov sa tvária ako prírodne, ale skutočnosti sú škodlivé ekológií a pokožke organizmu. Nezabudnite vyhľadávať iba certifikované produkty na trhu. Certifikovane firmy pri výrobe a testovaní sa zaväzujú udržiavateľnými a etickými postupmi, kde zaručujú netestovať svoje výrobky na zvieratách. 

Prečo kupovať produkty z prírodných zložiek?

Produkty z prírodných zložiek zabezpečujú množstvo antioxidantov, hydratačných látok a kvalitných vitamínov. Kozmetiky bez chémie skvelé voňajú vďaka výnimočným a éterickým olejom.  Obaly sú recyklované a ekologické k životnému prostrediu a prírode. Malá nevýhoda prírodných produktov sú možné alergie niektorých ľudí na peľ a rastlinné zložky. Niektorým ľudom nemusia pasovať špecifické vône a arómy rastlín.  Nekonzervovaná prírodná kozmetika má menšiu dobu spotreby.

Vaše prírodné produkty

Prírodná kozmetika a ľudské telo

Jednoznačne kvalitné bio a prírodne zložky dodávajú minerály, vitamíny a antioxidanty pre zdravé bunkové zloženie vlasov a pokožky.  Pokožka človeka ako najväčší orgán tela sa skladá s tkanív, ktorý z prírodnej kozmetiky do krvného obehu.  Pokiaľ vstrebáva  bio produkty je výborný a blahodarný pre celý ľudský organizmus.  Preto sú všetky bio a prírodne produkty bez  farbív a chemických prísad, umelých látok.  Firmy zaoberajúce sa prírodnou kozmetikou musia mať za sebou roky výskumov a skúsenosti.

Pokračovať v čítaní

Športové oblečenie

sportove oblecenie

Pri každodennom a zrýchlenom živote v práci, rodine nesmieme zabudnúť na svoj šatník. Veľa ľudí najradšej nosia vo voľnom čase športové oblečenie.  Hlavne pri všetkých druhov športovej činnosti musíme dbať na kvalitné športové oblečenie. Každý druh športu potrebuje športové oblečenie, ktoré zabezpečuje pohodlie a kvalitu športu.  Rozdielne je oblečenie na cyklistiku alebo do posilňovne.  Do posilňovne Vám budú stačiť tenisky, tričko a tepláková súprava a pri cyklistike bude potrebovať oveľa viac.

Spodná bielizeň

Pri dlhodobom športovaní je veľmi dôležitá spodná bielizeň. Na spodnej bielizni pri náročných a extrémnych športoch určite nešetrite! Veľký rozdiel je medzi ženami a mužmi. Ženy na rozdiel od mužov potrebujú kvalitné nohavičky, ponožky a pevnú športovú podprsenku. Spodná bielizeň pre športovca musí byť vzdušná, príjemná a mäkká.  Na nevhodnú a lacnú športovú, spodnú bielizeň zabudnite hlavne z dlhodobého hľadiska.

Športové mikiny

Športové mikiny patria už dlhodobo k naším obľúbeným trendom. Športovci preferujú mikiny s krátkym alebo dlhým rukávom s kapucňou.  Svojim použitím a kvalitou môžu zabezpečiť svoje uplatnenie naprieč všetkým druhom športu.  Mikiny môžeme vidieť s rôznou potlačou alebo nadpisom.

Materiál športového oblečenia

Dôležitou súčasťou športového oblečenia je kvalitný materiál, ktorý splna všetky vlastnosti a parametre športovca. Aký materiál sa najčastejšie používa? Polypropylén výborne odvádza teplo, polyester je ľahký a vzdušný, polyamid jemný a dlhá trvanlivosť materiálu, bavlna príjemný materiál ale nie je pre všetky športy.

Polypropylén

Polypropylén je termoplastický materiál, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie v textilnom priemysle.  Je najľahší zo všetkých textilných materiálov a odolný voči nízkym, vysokým teplotám, mechanickým poškodeniam.  Materiál je odolný proti baktériám a odvádza teplo.

Polyester a polyamid

Materiál je vzdušný a ľahký. Polyester je recyklovaný materiál pre udržanie prírody a ekológie vo svete.  Polyester sa nevyťahá a nevybledne ako prírodne materiály.  Polyamid pre svoju odolnosť voči pachom a najdlhšiu životnosť patrí medzi najobľúbenejšiu, najdrahšiu tkaninu.

Pokračovať v čítaní

Diamanty a zlato

diamanty

V zlých časoch sa vždy spoliehame na zásoby drahých kovov a drahokamov. Vysoká inflácia znehodnocuje peniaze, menu preto je investícia do diamantov, zlata, striebra vždy dobrá voľba. Aké drahé kovy a drahokamy si vybrať? Diamanty, perly, biele zlato alebo nebodaj striebro.

Diamanty

Diamanty majú v sebe výnimočné vlastnosti, ako tvrdosť a vysoký rozklad svetla. Pre jedinečné vlastnosti je diamant veľmi populárny v klenotníctve. Diamant má jednotku váhy karát, ktorý vyznačuje karát ako 200 miligramov. Cena samozrejme rastie so zvýšenými karátmi ale veľké diamanty sú zriedkavé a vysoko predražené.  Klenotníctva ponúkajú rôzne variety šperkov s diamantom od špeciálnej ponuky investičného diamantu, cenou od cca 300 eur do 26 000 eur.  Ďalej si môžete kúpiť kombináciu zlata s diamantom ako zásnubné prstene, obrúčky, náušnice, náhrdelníky, náramky od cca 600 eur do 18 000 eur. Cena vždy závisí od kvality a hmotnosti.  Pri kupovaní diamantov si treba dávať pozor na pravosť, preto vyberajte vždy overené a kvalitné predajne diamantov.

Perly

Na perle je výnimočná jedna vec, každá ma rôznu veľkosť, farbu, lesk a tvar. Všetky vlastnosti závisia na lastúre v ktorej sa zrodila. Lastúry pre perly môžu byt morské a riečne. Perly údajne znamenajú štedrosť, čistotu, lásku a dokonalosť.  Predajne  a klenotníctva ponúkajú rôzne variácie perál so zlatom ako prstene, náušnice, náhrdelníky a náramky v rôznych cenových reláciách, ktoré závisia od kvality perly cca od 300 eur do 16 000 eur.

Biele zlato

Zlato môžeme zaradiť medzi investične drahé kovy. Dôležitosť sa ukazuje v dnešnej dobe, keď inflácia kolíše okolo 14%. Ale aj pri zlate sa investujú naviac peniaze, určite nie všetky životné úspory. Zlato môžeme deliť na 14, 18 a 24 karátové zlato. Čísla karátov sa uvádzajú podľa percentuálneho zloženia zlata v šperku. Zlato 100% už asi v klenotníctve nenájdete.  Väčšie karátové zlato má väčšiu hodnotu a cenu. Zlato môžeme rozdeliť podľa farby na žlte, ružové, biele, čierne a zelené. Klenotníctva môžu ponúkať zlaté prstene, náušnice, retiazky, prívesky a podobné doplnky. Pri kupovaní zlata si treba dávať pozor na cenu a veľkosť karátu. Nechceme zaplatiť za 14 karátové ako za 24 karátové zlato vysokú cenu. Príkladom je biele zlato.

Pokračovať v čítaní

Hodinky ako doplnok pre ženy

damske hodinky

V dobe smartfónov je ťažko najsť miesto pre dámske hodinky. Postupne si spomenieme o elegantných dámskych a panských doplnkoch. Prečo by mali byť hodinky módny doplnok?

Dámske hodinky

Aké hodinky vybrať? Dámske hodinky si kupujeme podľa typu, koníčku a pracovnej činnosti. Časté športovanie nám dáva výzvu vybrať si športové hodinky. Čo všetko si máme všímať pri kupovaní elegantných dámskych hodiniek? Poďme ale poporiadku začneme hodinkami do spoločnosti.

Dámske hodinky do spoločnosti

Začneme od remienka, ktorý má byť z kože pripadane jemnej ocele. Vnútro hodiniek je sfarbený do striebornej, zlatej a bielej farby. Rôznorodosť farieb závisí od oblečenia a rôznych farebných kombinácií. V hodinkách môžu byt čísla nahradené modernými kamienkami, bodkami alebo arabskými číslicami. Jednou najdôležitejšou vlastnosťou je materiál s ktorých sú hodinky vyrobené. Luxusné hodinky majú sklá potiahnuté špeciálnou vrstvou proti poškriabaniu a obsahujú kvalitný strojček v hodinkách.  Strojček v hodinkách môže byt samo naťahovací alebo na solárny pohon.  Medzi najkvalitnejšie značky patria Casio, Klein, Citizen a iné.

Športové hodinky pre ženy

Nesmieme zabudnúť na špeciálnu kategóriu športujúcich žien a priaznivcovu zdravého životného štýlu. Športové dámske hodinky majú remienky hlavne z plastu, kože alebo vzájomnej kombinácie. Športové hodinky sa poslednej dobe vyznačujú inteligentnými funkciami. Hodinky prezývane aj smart hodinky obsahujú funkcie ako meranie krokov, tlaku, tepu, meranie prejdenej vzdialenosti, spálené kalórie počas športu, kyslík v krvi a pravidelný pitný režim. Všetky funkcie napomáhajú a pomáhajú nášmu zdraviu.  Niektoré mobilné hodinky plnia funkcie telefónu vložením SIM karty, SMS, telefóne a dátové pripojenie. Vodotesné hodinky môžeme využiť pri extrémnych športov napríklad potápanie. Športové hodinky môžu byť s číselným alebo digitálnym displejom. Predajcovia značkových hodiniek sa predbiehajú o zabezpečenie viac funkcií pre športy a rôzne aktivity v prírode.

Pokračovať v čítaní

Módna bižutéria

modna bizuteria

Módna bižutéria hodí sa aj vám? Milujete šperky? Dobrá správa je, že v súčasnosti už nemusíte míňať množstvo peňazí na drahé šperky, pretože rovnako krásne šperky získate aj v podobe bižutérie.

Nehovoriac o tom, že postupne sa aj kvalita takejto bižutérie výrazne zlepšila, a preto je mnohokrát nerozoznateľná od iných drahých šperkov. V tomto článku vám prezradíme štyri dôvody, prečo sa oplatí bižutériu nakupovať. Poďme na to!

Bižutéria podľa nálady

Ak budete mať viac rôznych šperkov v podobe bižutérie, budete mať viac variácií na to, aby ste ju mohli prispôsobiť vášmu oblečeniu. Tiež je pravdou, že nie každý šperk sa hodí aj ku každému outfitu. Vytvorte si zbierku šperkov, ktorú budete môcť zladiť s vaším štýlom.

Módna sa prispôsobuje určitým trendom

Ak máte len niekoľko kúskov drahých šperkov, je vždy lepšie vyberať si nadčasový štýl. Oproti tomu sa môžete s bižutériou viac vyhrať. Je tu väčší priestor na vrstvenie, môžete si vyberať šperky z rôznych materiálov. Nakupujte lacnejšie a prečo? Je pochopiteľné, že bižutéria bude vždy lacnejšia ako drahé šperky. Aby vám vydržala čo najdlhšie, nezabudnite sa o ňu vždy dobre starať a skladovať ju na vhodných miestach.

Flexibilnejšia ako drahé šperky

Pri módnej bižutérií máte väčší priestor na výber rôznych druhov materiálov, z ktorých je vyrobená. Ak si želáte niečo špeciálne, hľadajte aj takú, ktorá má v sebe ukryté nejaké kamienky. V neposlednom rade vás určite poteší, že v bižutérií nájdete také množstvo prevedení, že si nebudete vedieť vybrať. Tiež si máte chuť hneď teraz kúpiť nejaký ďalší kúsok do vašej zbierky? Krásna bižutéria vás poteší vždy, keď si ňou doplníte váš outfit! Navyše, je tiež skvelá ako darček pre niekoho z vašich blízkych. Tak vyberajte!

Pokračovať v čítaní

Pracovné oblečenie

pracovné oblečenie

Potrebujeme pracovné oblečenie? Veľa profesií sa bez pracovného oblečenia v dnešnej dobe nezaobíde. Oblečenie musí byť funkčné, nie príliš drahé a estetické pre dané zamestnanie.

Bezpečnosť na prvom mieste

Najdôležitejšia funkcia pracovného oblečenia je bezpečnosť pri práci zamestnancov. Bezpečnosť zamestnancov vo firme musí zabezpečovať zamestnávateľ.  Poznáme veľa profesií, kde pracovné oblečenia nie sú potrebné a nevyžadujú sa. Na druhej strane veľa pracovných oblečení zabezpečujú ochranu pred poveternostnými vplyvmi, teplom a chladom. Vieme si predstaviť rozdiel medzi pracovným oblečením zdravotnej sestry v nemocnici alebo murára, ktorý pracuje denne na stavbe.

Pracovné oblečenie alebo uniforma

Niekedy sa zaraďujú medzi pracovné oblečenie aj uniformy.  Lenže medzi uniformami a pracovným oblečením je veľký rozdiel vo funkčnosti, vzhľade, bezpečnosti pri práci a pôsobení na zákazníkov. Poznáme veľa firiem, ktorý majú vlastné uniformy aby sa odlíšili od ostatných spoločnosti. Potom máme kategóriu piloti, letušky, vojaci, policajti, záchranári a podobne, kde sú uniformy presne stanovené zákonom a normami. Odborné povedané uniforma je druh oblečenia, ktorý presne špecifikuje druh zamestnania alebo spoločnosť. Jednoducho povedané oblečenie na prácu nie je klasická uniforma.

Prečo bezpečné oblečenie?

Pracovné oblečenie a pracovný úraz spolu súvisia. Nekvalitné oblečenie a nedodržiavanie bezpečnostných opatrení priamo priťahujú nepopulárne úrazy. Pracovné úrazy sú neskôr následkami súdnych sporov zamestnanec a zamestnávateľ.  Vysoké odškodné mohli firmy radšej investovať do kvalitného pracovného oblečenia.  Firemné, pracovné oblečenie musí spĺňať vzhľad a funkčnosť, ktoré musia mať kladný vplyv na zákazníkov.  Vzhľad oblečenia vytvorí prvý impulz a dojem zákazníka o spoločnosti. Niektorý ľudia dávajú prednosť prvému dojmu z oblečenia spoločnosti. Pohodlie a funkčnosť oblečenia zamestnancov určuje kvalitu a efektívnosť práce v spoločnosti.

Pokračovať v čítaní

Jedinečné parfumy

parfum

Parfum, roztok vonných syntetických alebo prírodných látok, sa podľa vône delí na niekoľko základných skupín ako kvetinová, orientálna, citrusová, drevitá či kožená. Vzbudzuje rôznorodé pocity i túžby a prekrýva rozmanité vône ako Chloe parfum.

Chloe parfum popredná značka parfumov

Medzi popredné značky parfumov zaraďujeme Versace, Dior, Chanel coco, Lancome. Značka Coco Chanel pomenovaná po zakladateľke Gabrielle Chanel sa stala svetovou najprestížnejšou módnou značkou. Parfum ponúkajú rozličné internetové obchody či kamenné predajne. Cena produktu sa pohybuje približne v stovke eur. Známy svojou orientálnou a kvetinovou vôňou. Zakladateľka Coco Chanel pochádzala z chudobných pomerov, narodila sa i zomrela vo Francúzsku. Z bezvýznamnej modistky sa vypracovala na poprednú odevnú dizajnérku a tvorkyňu parfumov. Ďalší známy parfum je značky Lancome. Názov parfumu Lancome je inšpirovaný zámkom, ktorý je obklopený divými ružami, prítomnými aj v logu značky. Jeden z obľúbených parfumov Lancome La Vie Est Belle bol uvedený na trh v roku 2012. Parfumovaná voda je známa sladkou ovocno-kvetinovou vôňou, vhodná na celodenné nosenie. Nezabúdajme na Chloe parfum. Cena parfumu sa počíta takmer v stovke eur.

Luxusné značky parfumov

Medzi svetovo vychýrené značky zaraďujeme Roja parfums. Zakladateľom značky Roja parfums je Roja Dove, ktorý sa narodil a vyrastal v juhovýchodnom Anglicku. Značka Roja parfums patrí medzi najluxusnejšie značky na svete. Známy je aj parfum Dior. Značka parfumu Dior je pomenovaná podľa najvplyvnejšieho francúzskeho i svetového módneho návrhára Christiana Diora. Parfumovaná voda Miss Dior vyniká vôňou šťavnatých malín a čiernych ríbezlí. Cena parfumu sa pohybuje v desiatkach eur.

Jedinečná vôňa

Každý parfum vyniká svojou jedinečnou vôňou založenou na báze prírodných plodín. Je len na tvorcovi vybrať správne ingrediencie. Roja Dove je známy používaním najkvalitnejších dostupných prísad. Dôležitá je každá ingrediencia, ktorá aj v malom množstve obohatí parfum vzácnou arómou. Existuje nesmierne kvantum značiek parfumov, no len máloktoré sú tak známe ako je Dior či ďalšie spomenuté značky.

Pokračovať v čítaní

Módna elegancia počas COVID 19

modna eleganica pocas covid

Trápi vás koronavírus? COVID 19 je infekčné ochorenie, prenášajúce sa vzduchom. Spôsobil celosvetový úpadok ekonomiky, ktorá zapríčinila prudký nárast nezamestnanosti. Nepodliehajte panike a zachovajte sa elegantne. Vyjadrite svoju autentickú osobnosť, staňte sa vzorom pre ostatných.

Nové módne kúsky

Aj v zlej dobe si doprajte prvotriedne módne kúsky, za rozumné ceny. Kamenné predajne už nie sú raritou. Do popredia sa dostávajú e-shopy od výmyslu sveta. Začnite sa aj vy starať o svojich členov rodiny a obzvlášť o seba. Každá minúta nášho života sa stáva výnimočná, prináša spoločné nenahraditeľné chvíle strávené v kruhu najbližších. Každý okamih sa dá ozvláštniť nejednou maličkosťou.

Rúška pre COVID 19

V dnešnej ťažkej dobe je potrebné rozumne uvažovať, preto najväčší dopyt je po pestrofarebných rúškach, na aké si len pomyslíte. Do popredia sa dostávajú aj vzorované rúška. Veľakrát siahneme po domácej výrobe, z dôvodu nedostatok rúšok. Musíme myslieť hlavne na najbližších a snažiť sa ich ochrániť pred stupňujúcou sa pandémiou. Do pozadia prenikajú uznávané módne trendy od svetových návrhárov. Počas celosvetovej pandémie sa do úzadia dostávajú rifle na traky, ktoré v minulosti nosili výlučne iba muži. V minulosti boli ženy menej uznané, doba sa zmenila, kedysi pracovný odev, tvorí pozadie nejednej pracovnej módy. Nie, ale všetky módne trendy, by sme mali bez rozumného úsudku kopírovať. Niektoré z nich sú aj nelichotivé.

K trendom pristupujte rozvážne, skúšajte a vyberte si svoj decentný alebo jedinečný štýl z nekonečného množstva internetových ponúk. Konečne sa po dlhom čase začali otvárať aj kamenné predajne. Každý maloobchodník musí dodržiavať prísne pravidlá, dotácia od štátu je v nedohľadnej dobe. Počas pandémie aj vy odložte svoje starosti a udržujte si módnu eleganciu prostredníctvom rúšok, vyjadrite jedinečnú osobnosť. Neseďte doma so založenými rukami a dajte sa do práce aj s malým pričinením dokážeme zmeniť svet k lepšiemu. Treba mať vždy na pamäti, že rúškom chránime nielen seba, ale aj svojich najbližších, susedov alebo kolegov.

Pokračovať v čítaní

Módna elegancia

modna elegancia

Móda je jedinečnou a neoddeliteľnou súčasťou života. Tvorí osobnosť a obklopuje každé živé stvorenie. Príkladom sú aj domáci maznáčikovia, bez ktorých si nevieme ani len predstaviť náš každodenný život. Módne značky nás obklopujú zo všetkých strán.

Módne značky

Určite poznáte zástup módnych značiek, medzi najžiadanejšie patrí Louis Vuitton, za ktorým vedie priečku Gucci, Chanel a nakoniec Prada. Známe sú aj športové značky zaručenej kvality, najväčší dopyt má Adidas samozrejme nezaháľa ani Nike. Hodinky význačného materiálu a spracovania predstavuje celosvetovo známa švajčiarska firma Rolex. Významným producentom kožených výrobkov je práve Taliansko, ktoré zažíva najväčšiu hospodársku krízu. Rúška sú novým módnym doplnkom nielen pre talianskych občanov, ale aj pre celú Európu, Áziu a dokonca Ameriku. Ázia vďaka lacnej pracovnej sile je známa svojimi kvalitnými a hlavne cenovo nižšími prevedeniami svetovo známych značiek.

Módne trendy

Jedným z nadčasových módnych trendov je investícia do kvalitných a samozrejme pravých perlových šperkov. Perly sú vhodné na každú príležitosť, takisto sú vynikajúcim narodeninovým darčekom. Nádherné šperky harmonizujúce so spoločenskými šatami pristanú každej dáme. Svoju pozornosť nestratia ani kabelky s dvojitou rúčkou rovnako vzor hadej kože, ktorá vyniká na každom módnom doplnku. Časom sa trendy menia, v súčasnej dobe móda nepoľavuje a do popredia sa dostávajú aj nadýchané rukávy a geometrické tvary. Nepoľavujte nad sýtosťami farieb a oprášte každý kúsok oblečenia s neónovým nádychom. Nebojte sa presadiť vlastný elegantný štýl a zakomponujte do svojich doplnkov mušle v podobe náhrdelníku. Neodkladajte slamené tašky, ktoré aj v súčasnej dobe nezaháľajú.

Vlastný štýl

Predovšetkým si zachovajte originalitu a trvajte na vlastnom štýle, potešíte a vyčaríte úsmev nejednej osobe. Myslite hlavne na seba a nenechajte sa ovplyvniť názormi druhej osoby, čo sa teraz môže zdať dokonca aj šialeným v budúcnosti je možné, že práve váš štýl bude na vrchole aj niektorých módnych značiek. Nikdy neviete kto a s akým nápadom zaujme najvyššiu priečku v rebríčku módnej brandži.

OkuliareWayfarer.sk 728x90
Pokračovať v čítaní

Šperky a klenoty

sperky

Klenoty trend, ozdobný predmet osobnej spotreby, vyrobený z ušľachtilých kovov alebo iného materiálu, ktorý v minulosti plnil funkciu platidla, dnes slúži len ako dekorácia.

Klenoty trend

Šperky, klenoty sú rovnako obľúbené ako u žien, tak aj u mužov. V podobe náušníc, náhrdelníkov, náramkov, príveskov, prsteňov či hodiniek alebo dokonca aj okuliarov, dokonale vyjadrujú osobnosť každého jedinca. Môžu byť vyrobené z rozličných materiálov, ako drahokamov a polodrahokamov, drahých kovov, ale aj z perál či dreva. Medzi drahokamy a polodrahokamy, ktoré na prvý pohľad ohromia svojou farebnosťou a jedinečným leskom, patrí akvamarín, citrín, granát, jantár, Alexandrit, smaragd a rubín.

Alexandrit

Jeden z najvzácnejších a najdrahších drahokamov je práve Alexandrit, svoj názov získal podľa ruského cára Alexandra II. Najlepšia investícia vrátene pozemkov či nehnuteľností je aj zlato, ktorého trhová cena nepretržite stúpa.

Zlato a striebro

Zlato je kujný, lesklý a na vzduchu stály kov, ktorý sa našiel uplatnenie vo viacerých oblastiach. Každá ťažba nesie so sebou ekologické riziká. Pri šperkoch rozlišujeme biele, žlté a ružové zlato. Striebro rovnako ako zlato patrí medzi drahé kovy, najčastejšie sa vyskytujúc v prírode vo forme zlúčenín. Využíva sa tiež v elektrotechnickom priemysle a na liečebné, a chemickotechnologické účely. Ďalším významným a hlavne prírodným šperkom sú perly a korále, ktoré nesmú chýbať na každej významnej príležitosti.

Perly

Morské perly vznikajú niekoľko rokov a riečne perly sú menšie a oveľa lacnejšie. Korál vznikajúc zvápenatením schránok morských polypov často v kombinácií so zlatom tvorí neprehliadnuteľný šperk, ktorý neprekonajúc vyjadruje vašu osobnosť.

Bižutéria

V súčasnosti má veľký obdiv moderná bižutéria, ktorá nenapodobňuje drahé šperky, ale má vlastnú hmotu a je cenovo dostupná pre všetkých spotrebiteľov. Pri alergií sa za náhradu bižutérie považuje chirurgická oceľ. Klenoty trend, bižutéria využíva rôzne materiály ako je keramika, plasty, kože a sklo, ktoré je najstarším bižutérnym materiálom. Pri výberu šperku treba byť obozretným a vyberať nielen vkusne, ale aj podľa vlastného štýlu, prípadne osobnosti.

Pokračovať v čítaní

Dokonalý vzhľad a osobnosť

dokonalý vzhlad

Neexistuje žena, ktorá by sa nerozžiarila pod pohľadom viacerých mužov. Všetky túžime po dokonalom vzhľade, očarujúc svoje okolie. Dobrá kozmetika pridá žene pravý vzhľad.

Správna kozmetika

Výber správnej kozmetiky je nesmierne dôležitý nielen pre ženu a dievčatá. Muži si potrpia na neprehliadnuteľnú a hlavne dych berúcu briadku. Voda na holenie blaživo chladí pleť a je neoddeliteľnou súčasťou každého muža. Netreba zabúdať ani na balzam pre citlivú pleť, ktorý sa tiež aplikuje po holení. Medzi najznámejšie a overené značky patrí Nivea. Na trhu sú známe aj mnohé produkty, ktoré sa starajú o pleť z radu Nivea. Príkladom je čistiace mlieko určené rovnako pre ženy aj mužov.

Dokonala pleť

Všetky typy pleti potrebujú dostatočnú výživu a hydratáciu pre relax a zdravie. Rozšírenou značkou na veľtrhu je Revolution, ktorá poskytuje produkty na tvár a samozrejme príjemné parfémy. Neodmysliteľnou súčasťou každej výbavy je make-up, ale aj očné tiene práve od značky Revolution. Ďalšou na trhu známou a hlavne luxusnou značkou je Roja, ponúkajúca výzorom dokonalé a samozrejme príjemné parfémy. Prostredníctvom parfému Roja si vychutnajte vôňu ruže v kombinácií s jazmínom.

Vôňa parfému

Vôňa damaškovej ruže a peruánskeho balzamu je zase charakteristická pre mužskú parfumovanú vodu Chopard. Parfém Chopard patrí medzi luxusné značky, ktorá svojou jedinečnou a zvodnou vôňou omámi nejednu ženu. Medzi ďalšie známe značky patria aj Gucci a Armani, vynikajú príjemnou a hlavne neodolateľnou vôňou. Novinkou na trhu sú magnetické mihalnice s jednoduchou aplikáciou, ktoré sú odolné a hodia sa na každú príležitosť. Mihalnice sa dajú ľahko odstrániť a opakovane použiť. Výhodnejšou kúpou sú magnetické mihalnice, ktoré sú odstrániteľné jedným bezbolestným mihnutím pinzety, vďaka opätovnému použitiu predstavujú finančne nenáročný produkt. Vodeodolné očné linky nie sú žiadnou novinkou, vychýrenou značkou je práve Maybelline, ktorá sa vyznačuje svojou kvalitou a dizajnom. Všetky značky majú plusy aj mínusy, niektoré sú určené na suchú pleť a iné na vrásky. Výber každého produktu treba podrobne zvážiť. Urobte dieru do sveta šoubiznisu svojou neodolateľnou osobnosťou, vyniknite svojským výzorom.

www.bionatural.sk
Pokračovať v čítaní